Militaria

Number of items: 116

1912 Katonai étlap, ebéd a kaszárnyában és szabadnap estéjén kedvesénél / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, soldier's menu in the barracks and at home, humour. L&P 4630. (EK)
42634.
Legend T2/3

1 600 HUF

1915 Üdvözlet a táborból / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, romantic couples, stork, baby (EB)
42635.
Legend T3

1 600 HUF

1917 Néha, néha jól esik a front mögött lenni, énekelni, muzsikálni, és jól inni, enni / WWI Austro-Hungarian military humorous postcard, soldiers drinking beer + "K.u.k. Inf. Rgt. von Pokorny N. 25. 12. Feldcompagnie" So. Stpl (kopott sarok / worn corner)
42636.
Legend T2/3

1 600 HUF

1940. szept. 1. - Emlékül a Munkácsi M. kir. áll. el. magyar nyelvű népiskola tantestületétől a M. kir. 109. sz. tábori m. századnak. Locker Műterem Munkács / WWII military flag from Mukachevo. photo (gyűrődések / creases)
42637.
Legend T3/4

3 000 HUF

Első világháborús osztrák-magyar katonák kártya játék közben / WWI K.u.k. Austro-Hungarian military, soldiers playing card game. photo (fl)
42638.
Legend T4

1 800 HUF

Z. Zorkóczy József hadnagy verse. Tábori posta - A tiszta jövedelem a besztercebányai 16. honvéd gyalogezredbeli elesett hősök özvegyei és árvái javára fordittatik. 4. sz. Kapható Székely és Illésnél Ungvárt / WWI K.u.k. military field post (EK)
42639.
Legend T2/3

1 600 HUF
9

Z. Zorkóczy József hadnagy verse. Kottás tábori posta - A tiszta jövedelem a besztercebányai 16. honvéd gyalogezredbeli elesett hősök özvegyei és árvái javára fordittatik. 5. sz. Kapható Székely és Illésnél Ungvárt / WWI K.u.k. military field post, music sheet (EM)
42640.
Legend T3

1 600 HUF
10

1926 Magyar katonai humoros művészlap. Kiadja a Ludovika Akadémia Levente-köre / Hungarian military art postcard + "Nemzetközi vásár Budapest 1926. ápr. 17-26" So. Stpl s: Szabó (fl)
42641.
Legend T2/3

2 200 HUF
5,96
6,88

Első világháborús osztrák-magyar katona / WWI K.u.k. Austro-Hungarian military, soldier. photo (EB)
42642.
Legend T3/4

1 800 HUF

1916 Moscow, Moscou; Monument des combattants tombés á Plevna / a plevnai ostrom emlékműve / monument of the Siege of Plevna, Russo-Turkish War + So. Stpl (Rb)
42643.
Legend T2/3

5 000 HUF

1919 Paris, Fetes de la Victoire 14. Juillet 1919 / WWI Victory celebration + "Controlé Par l'Autorité Militaire 87" (EK)
42644.
Legend T2/3

2 000 HUF

1916 Provencheres / WWI German military, ruins in France (fl)
42645.
Legend T2/3

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF