Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 74

31565.

1 000 HUF

31566.

800 HUF

~1970. bronz díjérem a Ferencvárosi Torna Club (FTC, Fradi) zománcozott címerével, füllel (50mm) T:XF
31567.

2 000 HUF

1971. "Magyar Népköztársaság Bajnoka - Kajak" kétoldalas jelzett Ag díjérem füllel (16,76g/0.925/30mm) T:AU, patina
31568.

3 200 HUF
8,67
10,00

31569.

500 HUF
1,36
1,56

1975. "Magyar Testnevelési Főiskola 1925-1975" öntött egyoldalas emlékérem, eredeti tokban. Szign.: F.G. (68mm) T:XF
31570.

800 HUF

31571.

1 400 HUF

31572.

800 HUF

~1980. "MTK-VM (Vörös Meteor) Egyetértés" műgyantás bronz jelvény T:AU,XF
31573.

500 HUF
1,36
1,56

31574.

1 000 HUF

~1980. aranyozott, ezüstpatinázott és bronz díjérmek mellszalagon, Pécs városának 1974 és 1989 között használt szocialista címerével (30mm) T:AU,XF kopott aranyozás
31575.

2 000 HUF

31576.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF