Numismatics accessories

Number of items: 13

Érmetartó kazetta egy kivehető tálcával, összesen 24db, 50x50mm-es férőhellyel. Használt, de jó állapotban, benne DN "Magyarok Kincstára - Aranydukát, 1848" aranyozott réz-cink ötvözet utánveret tanúsítvánnyal, kapszulában (20mm) T:PP
30007.

5 000 HUF

Érem- és plakett-tartó kazetta egy kivehető tálca nélkül, összesen 12db, 50x50mm-es férőhellyel. Használt, de jó állapotban.
30008.

2 000 HUF

Négygyűrűs "Muntenalbum" berakó, benne 40db 3-as osztású berakólappal, használt de jó állapotban
30009.

4 200 HUF
11,38
13,13

Négygyűrűs berakó, 25db berakólappal (ebből 7db 2-es, 8db 3-as, 7db 4-es és 3db 5-ös osztású), használt de jó állapotban
30010.

2 600 HUF
7,05

Fehér színű két gyűrűs bankjegy album, benne 47db régi típusú színes műanyag bugyis-berakólappal (ebből 28db négyesosztású, 14db hármasosztású, 5db kettesosztású) használt, de jó állapotban, a borítón sérülések, több lap elszíneződött
30011.

3 000 HUF

Fehér négy gyűrűs bankjegy album, 102db, javarészt "Esselte" műanyag berakólappal (benne 68db osztatlan, 20db hármasosztású és 14db négyesosztású) használt, de jó állapotban
30012.

3 000 HUF

Sötétkék színű két gyűrűs bankjegy album, benne 36db régi típusú színes (kék, piros, áttetsző) műanyag bugyis-berakólappal (ebből 33db hármasosztású 3db kettesosztású és 4db függőleges kettesosztású) használt, de jó állapotban, a borítón pici sérülések, több lap elszíneződött
30013.

3 000 HUF

Zöld színű négy gyűrűs karton borítású érmetartó album, benne 13db 4x5 férőhelyes műanyag berakólappal (összesen 260db 50x50mm-es négyzet alakú karton érmetartóhoz) használt, de jó állapotban, a borítón sérülések
30014.

3 000 HUF

3db kisalakú, műbőr berakó, összesen 174db klf méretű érme számára, használt állapotban
30015.

2 000 HUF

Hat darab textilborítású jelvénytartó tálca tétel, használt, jó állapotban
30016.

1 600 HUF

"Ezüst USA Dollárok - Amerika lenyűgöző története hivatalos ezüst érméken" gyűjtőalbum 12 férőhellyel, jó állapotban
30017.

1 000 HUF

3db-os érmetartó tétel: "Nemzetünk Dalai" + "Magyar Szentek" + "Nemzetünk Dicső Története" üresen, használt de jó állapotban
30018.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF