Numismatics accessories Number of items: 13
3273498
30007
482
Numismatics accessories
Numismatics
Érmetartó kazetta egy kivehető tálcával, összesen 24db, 50x50mm-es férőhellyel. Használt, de jó állapotban, benne DN "Magyarok Kincstára - Aranydukát, 1848" aranyozott réz-cink ötvözet utánveret tanúsítvánnyal, kapszulában (20mm) T:PP
5 000 HUF
3298730
30008
482
Numismatics accessories
Numismatics
Érem- és plakett-tartó kazetta egy kivehető tálca nélkül, összesen 12db, 50x50mm-es férőhellyel. Használt, de jó állapotban.
2 000 HUF
3296480
30009
482
4200
Numismatics accessories
Numismatics
Négygyűrűs "Muntenalbum " berakó, benne 40db 3-as osztású berakólappal, használt de jó állapotban
4 200 HUF
3296475
30010
482
Numismatics accessories
Numismatics
Négygyűrűs berakó, 25db berakólappal (ebből 7db 2-es, 8db 3-as, 7db 4-es és 3db 5-ös osztású), használt de jó állapotban
2 600 HUF
3291429
30011
482
Numismatics accessories
Numismatics
Fehér színű két gyűrűs bankjegy album, benne 47db régi típusú színes műanyag bugyis-berakólappal (ebből 28db négyesosztású, 14db hármasosztású, 5db kettesosztású) használt, de jó állapotban, a borítón sérülések, több lap elszíneződött
3 000 HUF
3291716
30012
482
Numismatics accessories
Numismatics
Fehér négy gyűrűs bankjegy album, 102db, javarészt "Esselte" műanyag berakólappal (benne 68db osztatlan, 20db hármasosztású és 14db négyesosztású) használt, de jó állapotban
3 000 HUF
3291412
30013
482
Numismatics accessories
Numismatics
Sötétkék színű két gyűrűs bankjegy album, benne 36db régi típusú színes (kék, piros, áttetsző) műanyag bugyis-berakólappal (ebből 33db hármasosztású 3db kettesosztású és 4db függőleges kettesosztású) használt, de jó állapotban, a borítón pici sérülések, több lap elszíneződött
3 000 HUF
3291433
30014
482
Numismatics accessories
Numismatics
Zöld színű négy gyűrűs karton borítású érmetartó album, benne 13db 4x5 férőhelyes műanyag berakólappal (összesen 260db 50x50mm-es négyzet alakú karton érmetartóhoz) használt, de jó állapotban, a borítón sérülések
3 000 HUF
3291388
30015
482
Numismatics accessories
Numismatics
3db kisalakú, műbőr berakó, összesen 174db klf méretű érme számára, használt állapotban
2 000 HUF
3297320
30016
482
Numismatics accessories
Numismatics
Hat darab textilborítású jelvénytartó tálca tétel, használt, jó állapotban
1 600 HUF
3257505
30017
482
Numismatics accessories
Numismatics
"Ezüst USA Dollárok - Amerika lenyűgöző története hivatalos ezüst érméken" gyűjtőalbum 12 férőhellyel, jó állapotban
1 000 HUF
3239872
30018
482
Numismatics accessories
Numismatics
3db-os érmetartó tétel: "Nemzetünk Dalai" + "Magyar Szentek" + "Nemzetünk Dicső Története" üresen, használt de jó állapotban
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house