19153.
Closed 482. Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Kelemen Aurél: A modern lawn tennis sport. Bp., 1925, Szerző. Kiadói papírkötés, sérült gerinc (ragasztott), sérült címlap, kopottas állapotban.