2 800 HUF
Új Testamentom, azaz: a' mi urunk Jézus Krisztusnak uj szövetsége. Magyar nyelvre ford.: Károli Gáspár. Hozzákötve: A' 'Soltárok' könyve. Pest, 1867, Reichard A. és Társa, (Bécs, Holzhausen Adolf-ny.), 448+115 p. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, egykorú névbejegyzéssel, a könyv elülső táblájának belső felén kiadói címkével.