19986.
Closed 482. Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 600 HUF
A mi süteményes könyvünk. Gyakorlati útmutatások a torták, mignonok és mindenféle sütemények helyes elkészítésére és díszítésére. Bp., 1939, Váncza és Társa Tápszer- és Vegyészeti Gyár, 255+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, viseltes borítóval, egy-két sérült lappal, néhány helyen ceruzás bejegyzésekkel.