Posters

Number of items: 110

1973 Európai Iskola, kiállítás, a XX. század magyar művészete, Székesfehérvár, Csók István Képtár, plakát, ofszet, papír, Offset nyomda, hajtásnyomokkal, apró lapszéli szakadásokkal, 82x57,5 cm
18526.

6 000 HUF

1986 Vilt Tibor emlékkiállítás. Székesfehérvár, Csók István Képtár, plakát, ofszet, papír, hajtásnyomokkal, 69x49,5 cm
18527.

5 000 HUF

2010 Shoshana Kertesz, művészportrék c. kiállítása, Home Galéria, plakát, papír, 57,5x45,5 cm
18528.

3 200 HUF
8,67
10,00

Jospeh Kadar, Siratófalnál Jeruzsálemben, 1979 című fotókiállítás, Home Galéria, plakát, papír, hátoldalán ázásfoltokkal, 61x44 cm
18529.

3 200 HUF
8,67
10,00

2003 Gedő Ilka, kiállítási plakát, ofszet, papír, lapszéli szakadásokkal, hajtásnyomokkal, kissé foltos, 100x70 cm
18530.

4 200 HUF
11,38
13,13

cca 1980 Schaár Erzsébet Gyűjtemény, plakát, ofszet, papír, Offset és Játékkártya Nyomda, apró lapszéli szakadással, 81,5x57 cm
18531.

5 000 HUF

1993 Vattay Elemér, Fotók, Műgyűjtemény, Kassák Múzeum, kiállítási plakát, ofszet, papír, jobb felső sarkában apró felületi sérüléssel, 83,5x60 cm
18532.

5 000 HUF

1978 Hans Hartung, kiállítási plakát, ofszet, papír, 60x41,5 cm
18533.

5 000 HUF

1993 Louise McCagg, Szent István Király Múzeum, Székesfehérvár, kiállítási plakát, ofszet, papír, hajtásnyomokkal, 61,5x85 cm
18534.

3 400 HUF
9,21
10,63

2007 Czimra Gyula emlékkiállítás, Erdős Renée Ház, Budapest, plakát, papír, hajtásnyomokkal, 42x30 cm
18535.

3 000 HUF

1967 Czimra Gyula festőművész 1901-1966 kiállítása, Fényes Adolf Terem, Budapest, plakát, papír, Főv. Nyomdaipari Váll., hajtásnyomokkal, lap alján apró sérülésekkel, 68x49 cm
18536.

3 800 HUF
10,30
11,88

1863 Kalocsa, jótékonysági előadás a helybeli kisdedóvoda javára a városháza udvarán, színházi plakát 1kr hirdetménybélyeggel. Kalocsa, Malatin és Holmeyer-ny. Hajtva, sérülésekkel, 39,5x30 cm
18537.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF