Posters

Number of items: 110

Tábor és Dankó: "Hungary's fate of old", 1920. Irredenta plakát, kiadja Magyarország Területi Egységének Védelmi Ligája. Chromoilitográfia, papír. Besskó Károly 63x96 cm Kis szakadással, de jó állapotban
18475.

100 000 HUF
271,00
312,50

Madarassy Erzsébet: "Enélkül Európának nincs békessége", 1920. Irredenta plakát, kiadja Magyarország Területi Egységének Védelmi Ligája. Chromoilitográfia, papír. Besskó Károly 63x96 cm Sérült, restaurált, hiányokkal.
18476.

30 000 HUF
81,30
93,75

18477.

40 000 HUF
108,40
125,00

18478.

40 000 HUF
108,40
125,00

Első Tavasz (That Certain Age). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938 körül. Deanna Durbin, Melvyn Douglas és mások szereplésével. Producer: Joe Pasternak. Rendező: Edward Ludwig. Nemes László (1896-?) grafikája, jelzett a plakáton. Lapszéli egészen apró szakadásokkal, hajtásnyomokkal, apró foltokkal. 95×31,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "That Certain Age" from 1938, starring Deanna Durbin and Melvyn Douglas, lithograph on paper, with some very minor tears on the edges, folded.
18481.

40 000 HUF
108,40
125,00

18482.

40 000 HUF
108,40
125,00

18483.

40 000 HUF
108,40
125,00

Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): A Vöröskereszt mindenhol teljesíti kötelességét...! kisplakát, 16,5×24 cm
18484.

18 000 HUF
48,78
56,25

1854, 1887 Dohánytermesztéssel kapcsolatos két rendelet hirdetménye. Nagykőrös, Buda.
18485.

5 000 HUF

1886 Jászlajosmizse vásár tartásról szóló hirdetmény 47x54 cm Hajtva, jó állapotban
18486.

6 000 HUF

1868 Lótenyésztésért járó díjak és ezüst kiosztásáról szóló hirdetmény, magyar nyelven, jó állapotban, 38x44cm
18487.

5 000 HUF

1937 Nagykőrös hirdetmény: Padlásterek lomtalanítása és a padlástérben való raktározás 50x65 cm
18488.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF