https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Photo Number of items: 825
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3288031
16436
481
0
2000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1930-1940 Kisfiú magyaros ruhában, iskolai sapkajelvénnyel, fotónegatív, 9×6,5 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3181239
16437
481
0
1600
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1860-70 Előkelő férfi portréja, keményhátú fotó Lojanek János nagyváradi (Erdély) műterméből, sérült, 10x6 cm
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3267774
16438
481
0
2000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1880-1900 3 db mignon fotó különböző műtermekből, 8×4,5 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3267837
16439
481
0
2000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1890 Hölgy legyezővel, keményhátú fotó Wietz (Nagyszombat / Tyrnau) műterméből, 10,5×6,5 cm
Starting price:
2 000 HUF
3265171
16440
481
0
2000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1870-90 Asztalos mester és inasa vagy segédje portréja, fűrésszel és szerszámmal, keményhátú fotó színezett fotó, jelzés nélkül, vágott, kopott 9x6 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3265130
16441
481
0
3000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1900 Női portré, keményhátú fotó Weisz Hugo aradi műterméből, kissé sérült, 10,5x7 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
3265035
16442
481
0
3000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1880-1890 Ülő hölgy portréja, keményhátú fotó Nyári Béla (budapesti?) műterméből, kopott,11x7 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
3265045
16443
481
0
3000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1880-1890 össz. 3 db baba (csecsemő) portré, keményhátú fotó klf, műtermekből (Gévay/Bp., Riskó J és Társa/Bp., Funck/Nagybecskerek és Újvidék), kopott, részben foltos, 11x7 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
3265031
16444
481
0
3000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1880-1890 össz. 3 db keményhátú férfi portré fotó, közte Langermann Jakab (szepesi-felvidéki bányaigazgató?) és egy katonatiszt (hadnagy) Goszleth budapesti műterméből, kopott, 9x6 és 11x7 cm között
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
3265051
16445
481
0
2000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1900-1910 Női portré, keményhátú fotó, jelzés nélkül, hátoldalán dekoratív szecessziós magyarok nagyasszonya (Hungária) ábrázolással, kissé kopott, 10,5x7 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3265066
16446
481
0
2000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1885-1890 Női és férfi portré, 2 db keményhátú fotó Klösz György budapesti műterméből, kissé kopott és kissé foltos, 10,5x7 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3286357
16447
481
0
4000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1855 Előkelő hölgy portréja, keményhátú fotó Disdéri párizsi műterméből, 10,5×6,5 cm
Starting price:
4 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment