Photo

Number of items: 825

cca 1930-1940 Kisfiú magyaros ruhában, iskolai sapkajelvénnyel, fotónegatív, 9×6,5 cm
16436.

2 000 HUF

cca 1860-70 Előkelő férfi portréja, keményhátú fotó Lojanek János nagyváradi (Erdély) műterméből, sérült, 10x6 cm
16437.

1 600 HUF

cca 1880-1900 3 db mignon fotó különböző műtermekből, 8×4,5 cm
16438.

2 000 HUF

cca 1890 Hölgy legyezővel, keményhátú fotó Wietz (Nagyszombat / Tyrnau) műterméből, 10,5×6,5 cm
16439.

2 000 HUF

cca 1870-90 Asztalos mester és inasa vagy segédje portréja, fűrésszel és szerszámmal, keményhátú fotó színezett fotó, jelzés nélkül, vágott, kopott 9x6 cm
16440.

2 000 HUF

16441.

3 000 HUF

cca 1880-1890 Ülő hölgy portréja, keményhátú fotó Nyári Béla (budapesti?) műterméből, kopott,11x7 cm
16442.

3 000 HUF

16443.

3 000 HUF

16444.

3 000 HUF

16445.

2 000 HUF

cca 1885-1890 Női és férfi portré, 2 db keményhátú fotó Klösz György budapesti műterméből, kissé kopott és kissé foltos, 10,5x7 cm
16446.

2 000 HUF

cca 1855 Előkelő hölgy portréja, keményhátú fotó Disdéri párizsi műterméből, 10,5×6,5 cm
16447.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF