Photo Number of items: 825
3192759
16301
481
300
Photo
ca 1934 Bánkút, Magyar Turista Egyesület menedékháza. fotólap 2474700
16302
481
Photo
cca 1940 Dés (Dej, Erdély), főtér a református templom tornyából, fotó negatív, 12×8,5 cm
2 800 HUF
3190195
16303
481
Photo
cca 1930 Tapolca trafik 2 db fotó 6x9 cm
1 800 HUF
3190209
16304
481
Photo
1939 Hevesaranyos búcsú alkalmával történt súlyos testi sérülés (baleset) 2 db feliratozott fotó 6x9 cm
1 800 HUF
3205425
16305
481
Photo
cca 1955 Miskolci városképek, életképek, felvonulások. Szentkereszti Béla jelzetlen felvételei 7 db 9x12 cm
1 400 HUF
3207491
16306
481
Photo
1880 Aknaszlatina, Kunigundabánya, keményhátú fotó, hátoldalon feliratozva, 11×6,5 cm
5 000 HUF
3207046
16307
481
Photo
cca 1940-1960, 36 db kisméretű fotó bécsi látványosságokról, 3 karton tokban
1 000 HUF
3283097
16308
481
Photo
1955-1956 Bük (Vas megye), vasúti hidakat, építési munkálatokat, mozdonyokat ábrázoló felvételek; össz. 33 db fotó, a hátoldalon feliratozva, 9,5x6,5 cm és 12,5x9,5 cm között
2 400 HUF
3283110
16309
481
Photo
1955-1956 Csopak, Vonyarcvashegy, Ábrahámhegy, Városlőd, stb., vasúti építkezéseket, hidakat, tájakat ábrázoló felvételek; össz. 18 db fotó, a hátoldalon feliratozva, 12x9 cm
2 000 HUF
3287554
16310
481
Photo
cca 1900 Koreai részletek, 4 db színes sztereófotó, feliratozva, sérülésekkel, 9×17,5 cm
4 000 HUF
3284785
16311
481
22000
Photo
cca 1900 Nagyszalonta, Csonkatorony, Czinczár Mór üzlete, keményhátú fotó hátoldalon feliratozva, sérült, 16,5×10,5 cm
22 000 HUF
3287418
16312
481
Photo
cca 1900 Oroszországi részletek, 7 db színes sztereófotó, feliratozva, sérülésekkel, 9×17,5 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house