Photo

Number of items: 825

ca 1934 Bánkút, Magyar Turista Egyesület menedékháza. fotólap
16301.

300 HUF
0,81
0,94

cca 1940 Dés (Dej, Erdély), főtér a református templom tornyából, fotó negatív, 12×8,5 cm
16302.

2 800 HUF

cca 1930 Tapolca trafik 2 db fotó 6x9 cm
16303.

1 800 HUF

1939 Hevesaranyos búcsú alkalmával történt súlyos testi sérülés (baleset) 2 db feliratozott fotó 6x9 cm
16304.

1 800 HUF

cca 1955 Miskolci városképek, életképek, felvonulások. Szentkereszti Béla jelzetlen felvételei 7 db 9x12 cm
16305.

1 400 HUF

1880 Aknaszlatina, Kunigundabánya, keményhátú fotó, hátoldalon feliratozva, 11×6,5 cm
16306.

5 000 HUF

cca 1940-1960, 36 db kisméretű fotó bécsi látványosságokról, 3 karton tokban
16307.

1 000 HUF

1955-1956 Bük (Vas megye), vasúti hidakat, építési munkálatokat, mozdonyokat ábrázoló felvételek; össz. 33 db fotó, a hátoldalon feliratozva, 9,5x6,5 cm és 12,5x9,5 cm között
16308.

2 400 HUF

1955-1956 Csopak, Vonyarcvashegy, Ábrahámhegy, Városlőd, stb., vasúti építkezéseket, hidakat, tájakat ábrázoló felvételek; össz. 18 db fotó, a hátoldalon feliratozva, 12x9 cm
16309.

2 000 HUF

cca 1900 Koreai részletek, 4 db színes sztereófotó, feliratozva, sérülésekkel, 9×17,5 cm
16310.

4 000 HUF

cca 1900 Nagyszalonta, Csonkatorony, Czinczár Mór üzlete, keményhátú fotó hátoldalon feliratozva, sérült, 16,5×10,5 cm
16311.

22 000 HUF
59,62
68,75

cca 1900 Oroszországi részletek, 7 db színes sztereófotó, feliratozva, sérülésekkel, 9×17,5 cm
16312.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF