19156.
Closed 481. Online auction
Books: Travelling, Local History
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
Maximilian Raoul: Histoire pittoresque du Mont-Saint-Michel, et de tombelene. Ornée de quatorze gravures a l'eau-forte. Paris, 1833, Abel Ledoux, 2+281 p.+14 (rékarcok) t. + 1 (kihajtható Normandia térkép) t. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval, foltos, sérült gerinccel, az elülső tábla laza, foltos lapokkal.