2 000 HUF
20
Tompa Mihály: Olajág. Elmélkedések, fohászok és imák. Hölgyek számára olvasó- és imakönyvül. Pest., 1871. Heckenast Gusztáv, 1 (díszcímlap) t.+4+334+1 p. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, fém kapoccsal, kopott borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, de egyben van.