2 400 HUF
Molnár Ferenc: A Pál-utcai fiúk. Regény kis diákok számára. Vadász Miklós rajzaival. Bp., 1912., Franklin, 231 p.+18 t. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borÃtóval, a borÃtó sarkain sérülésekkel, kijáró lapokkal és táblákkal, néhány táblán és lapon sérülésekkel, megviselt állapotban.