Tétel

Catalogue number:

19462.
Closed 481. Online auction
Books: History

6 000 HUF

Description:

Klio. Historiai' Sebkönyv. I. Esztendő. Kiadta Szilágyi Ferencz Professor. Kolo'sváron, 1832, Évanglica Réformátum Kollégyom,(Barra Gábor-ny.), 2 p.+1 (díszcímlap) t.+8+VI+376+18 p. + 1 (Lengyel-ország kőbe metszett Föld-abroszsza. Rajzolta és kőre metszette: Kovács Jósef, kihajtható, határszínezett térkép, szakadt, 20x22 cm.) t. Első kiadás. Korabeli kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, javított kötéssel, foxing foltos lapokkal, a térkép szakadt, possessori bélyegzéssel és névbejegyzéssel, egy oldalszámozás nyomdahibás (IV helyett VI.)

Share:

Photo of the item taken by : nk