20457.
Closed 481. Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
4 800 HUF
Malatinszky Fanny szakácskönyve. Sajtó alá rendezte az "Orsz. NÅ‘képzÅ‘ Egyesület." Bp.,[1912],Légrády, VI+256+1 p. +15 (szÃnes táblák) + 5 (fekete-fehér táblák) t. ElsÅ‘ kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borÃtóval, kissé sérült gerinccel, néhány foltos lappal, néhány lapon bejelöléssel, egy tábla hiánnyal.