Watches

Number of items: 77

Hausmann & Co 14K arany óra. (Au) jelzett, működik d: 48 mm
12939.

600 000 HUF
1 626,02
1 875,00

Tissot Locle 14K arany (Au) nyitott zsebóra, Jelzett, működő szerkezet, jelzett tok d: 50 mm Br 58,2 g
12940.

300 000 HUF
813,01
937,50

Zsebóra. Dávid-csillagot ábrázoló spindlis ezüst (Ag) zsebóra vésett díszítéssel, rubintokkal ékítve. Matt Milton London 4207S felirattal a szerkezeten Spindlis szerkezettel felhúzó kulccsal. ezüst lánccal, . Jelzett tok, Össz br 225 g 7,5x7,5 cm Számlapon kis sérüléssel, nem működik
12941.

260 000 HUF
704,61
812,50

12942.

95 000 HUF
257,45
296,88

12943.

120 000 HUF
325,20
375,00

Design női és férfi karóra pár, jelzett, díszdobozban.
12944.

2 000 HUF

Sturmanskie special edition Sturmanskie Poljot Chronograph kvarc karóra, limitált széria, működőképes, jó állapotban d: 38 mm
12945.

60 000 HUF
162,60
187,50

Zsebóra, dupla ezüst tokkal, jelzett, működik, d: 46 mm szép számlappal
12946.

18 000 HUF
48,78
56,25

Zsebóra, aranyozott ezüst tokkal, jelzett, működik, d: 46 mm
12947.

9 000 HUF
24,39
28,13
9

Bulgari női kvarc karóra, bőr szíjjal, elem nélkül. működik d: 32 mm
12948.

30 000 HUF
81,30
93,75

Baskai kézi felhúzós karóra. Arany szín számlappal. Működőképes szerkezet, bőr szíjjal d: 31 mm
12949.

20 000 HUF
54,20
62,50

1883 Antik ezüst zsebóra. Kulcsos szerkezet, jelzett, tokja belül gravírozott. kulccsal, réz lánccal d: 44 mm
12950.

26 000 HUF
70,46
81,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF