Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 147

Afrikai nő, faragott fa falidísz, kis sérüléssel, 20x14 cm
12924.

3 400 HUF
9,21
10,63

Vadász kutyájával. Faragott fa szobor, m: 40 cm
12925.

4 000 HUF

Ülő női akt, faragott fa szobor, alján jelzett, m: 24,5 cm
12926.

3 000 HUF

Természetjáró, faragott fa szobor, alján jelzett, m: 32 cm
12927.

3 000 HUF

Illár Erzsébet (1940-): Lányka. Terrakotta szobor, jelzett m: 37 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12928.

8 000 HUF

Vasöntő munkás. Fém szobor márvány talapzaton, m: 26,5 cm
12929.

4 000 HUF

12930.

6 000 HUF

12931.

32 000 HUF
86,72
100,00

Egyiptomi stílusú csont faragás, m: 17 cm
12932.

2 400 HUF

Kenyai besmo faragott fa figura / szobor, 22 cm
12933.

1 800 HUF

Keleti faragott szobor, jelzés nélkül, m: 12,5 cm
12934.

1 000 HUF

Kacsa figura, őrlemény, kis felületi sérülésekkel, h: 10 cm
12935.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF