Sculptures, statuettes, plaques Number of items: 147
3252075
12924
481
3400
Sculptures, statuettes, plaques
Afrikai nő, faragott fa falidísz, kis sérüléssel, 20x14 cm
3 400 HUF
3252308
12925
481
Vadász kutyájával. Faragott fa szobor, m: 40 cm
4 000 HUF
3252306
12926
481
Ülő női akt, faragott fa szobor, alján jelzett, m: 24,5 cm
3 000 HUF
3252307
12927
481
Természetjáró, faragott fa szobor, alján jelzett, m: 32 cm
3 000 HUF
3251515
12928
481
Illár Erzsébet (1940-): Lányka. Terrakotta szobor, jelzett m: 37 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
8 000 HUF
3247892
12929
481
Vasöntő munkás. Fém szobor márvány talapzaton, m: 26,5 cm
4 000 HUF
3244360
12930
481
6 000 HUF
3023193
12931
481
32000
32 000 HUF
3173594
12932
481
Egyiptomi stílusú csont faragás, m: 17 cm
2 400 HUF
2938886
12933
481
Kenyai besmo faragott fa figura / szobor, 22 cm
1 800 HUF
3211491
12934
481
Keleti faragott szobor, jelzés nélkül, m: 12,5 cm
1 000 HUF
2788309
12935
481
Kacsa figura, őrlemény, kis felületi sérülésekkel, h: 10 cm
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house