17767.
Closed 481. Online auction
Music, Musical notes, Instruments
3 200 HUF
8,67 EUR, 10,00 USD
Pálóczi Horváth Lajos: Népünk dalai. Bp., 1943, Turul. Azonosítatlan névbejegyzésével. Újrakötött félvászon kötés, kissé kopottas állapotban. Reviczky Béla (1945-2011) az Athenaeum, majd a Rózsavölgyi Kiadó főszerkesztőjének névbejegyzésével.