33454.
Closed 480. Online auction
Worldwide commemorative medallions and plaques
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Ausztria 1929. "Dem Fortschritte - Die Niederösterreiches Landes-Landwirtschaftskammer (A haladásért - Alsó-Ausztriai Állami Mezőgazdasági Kamara)" kétoldalas, aranyozott bronz érdemérem, hátoldalán "1929" gravírozással (55mm) T:AU aranyozás lekopott
Austria 1929. "Dem Fortschritte - Die Niederösterreiches Landes-Landwirtschaftskammer" double-sided, gilt bronze medal, with "1929" engrave on the back (55mm) C:AU worn gilt