Books: Military

Number of items: 33

Soltész István: Szoross poroncsolat eljött. Népballadák háborúkról, katonákról. (Dedikált!) Bp., 1986, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Soltész István (1926-2017) újságíró, a Magyar Nemzet főszerkesztője (1982 és 1989 között) által dedikált példány.
19574.

2 000 HUF

Bús János - Maruzs Roland - Rácz Balázs: Tiszti kaszinó avagy szilárd bástyánk rései. Nevetséges esetek az '50-es évek Néphadseregének fegyelmi ügyeiből. Bp., 2003, Varietas '93 Kft. Kiadói papírkötés.
19575.

1 600 HUF

Emlékeztető a lakosság légoltalmi feladataira. Bp., 1962, BM Légoltalom Országos Törzsparancsnoksága. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
19576.

1 600 HUF

Adam Makos - Larry Alexander: Felettünk a csillagos ég. Ford.: Bozai Ágota. Szeged, 2013, Maxim Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, a lapéleken kis folttal.
19577.

1 600 HUF

19578.

1 600 HUF

19579.

8 000 HUF

19580.

1 400 HUF

19581.

8 000 HUF

19582.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF