Books: Judaica

Number of items: 31

Rabbi Y. M. No.: Judaism in practice. Verbal things. Written and edited by Saul Mayzlish. Masada. Ramat Gan, 1978, Palai Priting Works Ltd. Kiadói kartonált papírkötés.
20562.

2 800 HUF

Rabbi Adin Steinsaltz: The essential Talmud. Yediot Aharonot edition. London-Jerusalem, 1977, Weidenfeld - Nicolson - Edanim Publishers. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban.
20563.

2 800 HUF

Shmuel Ashkenazi - Dov Jarden: A treasury of initials in language and literature from ancient times to the present day. Jerusalem,1978,Reuven Mass. Kiadói kopott kartonált papírkötés.
20564.

2 800 HUF

David Pinski - Perez Hirschbein - Z. Levin - Leon Kobrin: Six plays of the jiddish theatre. Second series. Translated and edited by Isaac Goldberg. Boston, én.,John W. Luce. Angol nyelven. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, ex libris-szel.
20565.

2 000 HUF

Mákzór imádságos könyv az év minden ünnepnapjára... Magyarra fordította: Schön József. IV. köt.: jóm-kippur ünnepre. Bp., é.n., Schwarz Ignacz. Héber-magyar kétnyelvű könyv aranyozott dombornyomott egészbőr kötésben kissé sérült
20566.

2 000 HUF

The Shoah (Holocaust) In Lithuania. Edited by Joseph Levinson. Vilnius, 2006, The Vilna Gaon Jewish State Museum. Fekete-fehér illusztrációkkal. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20567.

2 000 HUF

Dan Pines: A foreign-Hebrew hotel. Foreign words, names and idioms in Hebrew. Tel Aviv, 1969,Amichai. Kiadói egészvászon-kötés, sérült papír védőborítóban.
20568.

2 800 HUF

Héber nyelvű vallási könyv. Tel-Aviv, 1975, Sinai. Kiadói kemény-kötés.
20569.

1 600 HUF

Zsidótörvények Horthy Miklós kormányzósága idejéből. Bp., é.n., Tett és Védelem Alapítvány, 29+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés.
20570.

1 000 HUF

David Grossman: See Under 'Love'. 1987, Kibbutz Ha'Moheed Publishing House - Siman Kraya Books. Kiadói papírkötés.
20571.

1 600 HUF

Batya Gur: Cohabitation. Murder in a kibbutz. A detective novel. Jerusalem, 1992, Keter. Kiadói papírkötés.
20572.

1 600 HUF

Erdős Gábor: Hol van az Isten? Versek. (Verseskötet az 1944-ben mártírhalált haltak emlékére). Bp., 1948, Gács és Szűcs-ny., 48+(2) p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült, foltos borítóval, a címlapon a Pesti Izraelita Hitközség ajándékozási bejegyzésével.
20573.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF