Posters Number of items: 83
3134157
17895
480
Posters
cca 1974 Emlékezz a nevedre!, filmplakát, moziplakát, Bp., Offset és Játékkártya Ny., 2700 pld., hajtva, 49,5x69 cm
3 600 HUF
3134142
17896
480
3200
Posters
cca 1971 Valaki az ajtó mögött, filmplakát, moziplakát, Veszprém, Mozirota-ny., hajtva, 48x30 cm
3 200 HUF
3242199
17897
480
4200
Posters
cca 1960 ,,Utazzon hétről hétre más vidékre", IBUSZ reklámplakát, Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994) grafikája, másik oldalán térképpel (Magyarország autóbuszhálózata). Hajtva, kisebb sérüléssel, javítással, 55x81 cm
4 200 HUF
3278118
17898
480
Posters
Sarah Bernhardt plakát, grafikus: Alexander, hajtott, 74×54 cm
3 000 HUF
3278112
17899
480
Posters
1988 "Henny Orri net Willem Nijholt in John Murrels Memoires" plakát, hajtott, 59×40 cm
3 000 HUF
3272852
17900
480
Posters
1983 Crash '83 Jeans for everybody plakát, gyűrődéssel, feltekerve, 84x59 cm
2 600 HUF
3281567
17901
480
Posters
Ne használd más célra a tűzoltófelszerelést! Munkavédelmi plakát, karton, két részben vászonra kasírozva, jelzés nélkül, 68x49 cm
3 000 HUF
3275310
17902
480
Posters
cca 1950-1960 3 db villamos plakát a Magyar Állami Bábszínház műsorairól, 24×16 cm
6 000 HUF
3281905
17903
480
Posters
1961 , össz. 4 db színházi plakát: Afrika éneke előadás, közreműködik többe közt Gobbi Hilda, Bánffy György, Békés Rita, hajtott, sérült, 60x41 és 70x50 cm méretben
4 000 HUF
3257691
17904
480
Posters
1957 Karel Vlach és tánczenekara, Milan Chladil és a vokálegyüttes kisplakát, hajtott, 29,5×21 cm
1 800 HUF
3255570
17905
480
Posters
1979 ,,Ünnepnapokon... étkezzünk egészségesen!" plakát, kiadja az Országos Egészségnevelési Intézet, feltekerve, kis lapszéli sérüléssel, 56,5x81 cm
3 000 HUF
3255631
17906
480
Posters
1989 Új otthon takarékbetét, OTP naptár-plakát, feltekerve, kissé hullámos, 67,5x48 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house