Posters

Number of items: 83

cca 1974 Emlékezz a nevedre!, filmplakát, moziplakát, Bp., Offset és Játékkártya Ny., 2700 pld., hajtva, 49,5x69 cm
17895.

3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1971 Valaki az ajtó mögött, filmplakát, moziplakát, Veszprém, Mozirota-ny., hajtva, 48x30 cm
17896.

3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1960 ,,Utazzon hétről hétre más vidékre", IBUSZ reklámplakát, Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994) grafikája, másik oldalán térképpel (Magyarország autóbuszhálózata). Hajtva, kisebb sérüléssel, javítással, 55x81 cm
17897.

4 200 HUF
11,38
13,13

Sarah Bernhardt plakát, grafikus: Alexander, hajtott, 74×54 cm
17898.

3 000 HUF

1988 "Henny Orri net Willem Nijholt in John Murrels Memoires" plakát, hajtott, 59×40 cm
17899.

3 000 HUF

1983 Crash '83 Jeans for everybody plakát, gyűrődéssel, feltekerve, 84x59 cm
17900.

2 600 HUF
7,05

Ne használd más célra a tűzoltófelszerelést! Munkavédelmi plakát, karton, két részben vászonra kasírozva, jelzés nélkül, 68x49 cm
17901.

3 000 HUF

cca 1950-1960 3 db villamos plakát a Magyar Állami Bábszínház műsorairól, 24×16 cm
17902.

6 000 HUF

1961, össz. 4 db színházi plakát: Afrika éneke előadás, közreműködik többe közt Gobbi Hilda, Bánffy György, Békés Rita, hajtott, sérült, 60x41 és 70x50 cm méretben
17903.

4 000 HUF

1957 Karel Vlach és tánczenekara, Milan Chladil és a vokálegyüttes kisplakát, hajtott, 29,5×21 cm
17904.

1 800 HUF

1979 ,,Ünnepnapokon... étkezzünk egészségesen!" plakát, kiadja az Országos Egészségnevelési Intézet, feltekerve, kis lapszéli sérüléssel, 56,5x81 cm
17905.

3 000 HUF

1989 Új otthon takarékbetét, OTP naptár-plakát, feltekerve, kissé hullámos, 67,5x48 cm
17906.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF