Posters

Number of items: 83

17835.

40 000 HUF
108,40
125,00

17836.

40 000 HUF
108,40
125,00

17837.

48 000 HUF
130,08
150,00

17838.

38 000 HUF
102,98
118,75

Első Tavasz (That Certain Age). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938 körül. Deanna Durbin, Melvyn Douglas és mások szereplésével. Producer: Joe Pasternak. Rendező: Edward Ludwig. Nemes László (1896-?) grafikája, jelzett a plakáton. Lapszéli egészen apró szakadásokkal, hajtásnyomokkal, apró foltokkal. 95×31,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "That Certain Age" from 1938, starring Deanna Durbin and Melvyn Douglas, lithograph on paper, with some very minor tears on the edges, folded.
17839.

44 000 HUF
119,24
137,50

17840.

44 000 HUF
119,24
137,50

17841.

44 000 HUF
119,24
137,50

cca 1930 Temesvár, Gubanol reklámplakát 52x68 cm Sérült, szakadt
17842.

30 000 HUF
81,30
93,75

cca 1930 Puljer Influment cukorka köhögés és rekedtség ellen, art deco plakát, karton, kis sarktöréssel, szerepelt egy példány az art deco kiállításon,18x25 cm
17843.

5 000 HUF

17844.

18 000 HUF
48,78
56,25

1922 Tiszafüred, antiszemita választási plakát, közepén hajtásnyommal, 29×21 cm
17845.

5 000 HUF

1940 Nagykőrös a koldulás betiltásáról szóló rendelet falragasz 32x37 cm
17846.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF