https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique
Number of items: 184
Auction is over! Item soon called at the auction hall
2844772
12389
480
0
9500
Antique
Artworks & Paper
1
Antik gyertyatartó, 2db. Antik asztali tömör bronz gyertyatartó pár, talp figurális vadállat ( nagymacska), század eleji, finom patinával,szép állapotban. 18 x12.5cm
Starting price:
9 500 HUF
3039627
12390
480
0
11000
Antique
Artworks & Paper
1
Szecessziós parfümtartó szett, 3 db nem hozzáillő csiszolt dugós üveg tégely, ezüstözött tartón, jelzés nélkül, kopással, 23x14 cm
The item is not available
Starting price:
11 000 HUF
3044217
12391
480
0
6000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik art deco gyertyatartó ébenfa fogóval, gyufatartó résszel, pótolt üvegbetéttel, ezüstözött, kopott, horpadt, 11x6x9 cm
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
3054020
12392
480
0
7000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik kínáló. Festett fémlemez, üvegbetéttel. Kopott, betéten pattanásokkal, d: 20 cm, m: 9,5 cm
Starting price:
7 000 HUF
3053968
12393
480
0
9500
Antique
Artworks & Paper
1
Antik sétapálca. Csontszínű markolattal, jelzett ezüst (Ag) karikával szerelve, feketére pácolt fa, h: 92 cm
Starting price:
9 500 HUF
3183622
12394
480
0
18000
Antique
Artworks & Paper
1
Gavallér bot, feketére pácolt fa, madármintás fogóval, ezüst (Ag) gyűrűvel, h: 93 cm
Starting price:
18 000 HUF
3183624
12395
480
0
15000
Antique
Artworks & Paper
1
Keményfa túrabot, faragott keleti sárkány figurás véggel, h: 92 cm
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
3183835
12396
480
0
12000
Antique
Artworks & Paper
1
Ón kacsapár figurával díszített márvány ékszertartó, 16x12 cm
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
3097479
12397
480
0
48000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik szalon női kártyaasztal. Fa, bronz, ráragasztott kártyalapokkal. Kopással, d: 42 cm, m: 70 cm, kisméretű kártyapaklival
The item is not available
Starting price:
48 000 HUF
3177041
12398
480
0
14000
Antique
Artworks & Paper
1
Szecessziós ezüstözött alpakka teaszervírozó szett: tálca, kiöntő, cukortartó. Jelzett, kopással. Csomózott, kötegelt és növényi mintákkal díszítve, csont szigetelőgyűrűkkel.
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
3193785
12399
480
0
6000
Antique
Artworks & Paper
1
Szecessziós bronz íróasztali szett, korának megfelelő állapotban, hiánnyal, h: 36 cm alatt.
Starting price:
6 000 HUF
3150787
12400
480
0
3000
Antique
Artworks & Paper
1
cca 1940, Lovas mintás díszdoboz, vésett mintás bronz, kopással, lábak nélkül, 13x10 cm
Starting price:
3 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
|
up to 1.000 HUF
|
100 HUF
|
|
up to 5.000 HUF
|
200 HUF
|
|
up to 10.000 HUF
|
500 HUF
|
|
up to 20.000 HUF
|
1.000 HUF
|
|
up to 50.000 HUF
|
2.000 HUF
|
|
up to 100.000 HUF
|
5.000 HUF
|
|
up to 200.000 HUF
|
10.000 HUF
|
|
up to 500.000 HUF
|
20.000 HUF
|
|
up to 1.000.000 HUF
|
50.000 HUF
|
|
up to 2.000.000 HUF
|
100.000 HUF
|
|
up to 5.000.000 HUF
|
200.000 HUF
|
|
up to 10.000.000 HUF
|
500.000 HUF
|
|
over 10.000.000 HUF
|
1.000.000 HUF
|
further page navigation
Auction house
-
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
-
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
-
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
-
E-mail
:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
-
-
Opening hours:
-
Monday: 12-17
-
Tuesday-Wednesday: 10-17
-
Thursday: 10-19
-
Friday: closed
-
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment