https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 184

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Antik gyertyatartó, 2db. Antik asztali tömör bronz gyertyatartó pár, talp figurális vadállat ( nagymacska), század eleji, finom patinával,szép állapotban. 18 x12.5cm
1
12389.

Antik gyertyatartó, 2db. Antik asztali tömör bronz gyertyatartó pár, talp figurális vadállat ( nagymacska), század eleji, finom patinával,szép állapotban. 18 x12.5cm

 
Sold
Starting price:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Number of bids:
1
 
Szecessziós parfümtartó szett, 3 db nem hozzáillő csiszolt dugós üveg tégely, ezüstözött tartón, jelzés nélkül, kopással, 23x14 cm
1
12390.

Szecessziós parfümtartó szett, 3 db nem hozzáillő csiszolt dugós üveg tégely, ezüstözött tartón, jelzés nélkül, kopással, 23x14 cm

 
The item is not available
Starting price:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Number of bids:
0
 
Antik art deco gyertyatartó ébenfa fogóval, gyufatartó résszel, pótolt üvegbetéttel, ezüstözött, kopott, horpadt, 11x6x9 cm
1
12391.

Antik art deco gyertyatartó ébenfa fogóval, gyufatartó résszel, pótolt üvegbetéttel, ezüstözött, kopott, horpadt, 11x6x9 cm

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
Antik kínáló. Festett fémlemez, üvegbetéttel. Kopott, betéten pattanásokkal, d: 20 cm, m: 9,5 cm
1
12392.

Antik kínáló. Festett fémlemez, üvegbetéttel. Kopott, betéten pattanásokkal, d: 20 cm, m: 9,5 cm

 
Sold
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
1
 
Antik sétapálca. Csontszínű markolattal, jelzett ezüst (Ag) karikával szerelve, feketére pácolt fa, h: 92 cm
1
12393.

Antik sétapálca. Csontszínű markolattal, jelzett ezüst (Ag) karikával szerelve, feketére pácolt fa, h: 92 cm

 
Sold
Starting price:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Number of bids:
1
 
Gavallér bot, feketére pácolt fa, madármintás fogóval, ezüst (Ag) gyűrűvel, h: 93 cm
1
12394.

Gavallér bot, feketére pácolt fa, madármintás fogóval, ezüst (Ag) gyűrűvel, h: 93 cm

 
Sold
Starting price:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Number of bids:
1
 
Keményfa túrabot, faragott keleti sárkány figurás véggel, h: 92 cm
1
12395.

Keményfa túrabot, faragott keleti sárkány figurás véggel, h: 92 cm

 
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Number of bids:
0
 
Ón kacsapár figurával díszített márvány ékszertartó, 16x12 cm
1
12396.

Ón kacsapár figurával díszített márvány ékszertartó, 16x12 cm

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
 
Antik szalon női kártyaasztal. Fa, bronz, ráragasztott kártyalapokkal. Kopással, d: 42 cm, m: 70 cm, kisméretű kártyapaklival
1
12397.

Antik szalon női kártyaasztal. Fa, bronz, ráragasztott kártyalapokkal. Kopással, d: 42 cm, m: 70 cm, kisméretű kártyapaklival

 
The item is not available
Starting price:
48 000 HUF
130,08
EUR
,
150,00
USD
Number of bids:
0
 
Szecessziós ezüstözött alpakka teaszervírozó szett: tálca, kiöntő, cukortartó. Jelzett, kopással. Csomózott, kötegelt és növényi mintákkal díszítve, csont szigetelőgyűrűkkel.
1
12398.

Szecessziós ezüstözött alpakka teaszervírozó szett: tálca, kiöntő, cukortartó. Jelzett, kopással. Csomózott, kötegelt és növényi mintákkal díszítve, csont szigetelőgyűrűkkel.

 
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Number of bids:
0
 
Szecessziós bronz íróasztali szett, korának megfelelő állapotban, hiánnyal, h: 36 cm alatt.
1
12399.

Szecessziós bronz íróasztali szett, korának megfelelő állapotban, hiánnyal, h: 36 cm alatt.

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
1
 
cca 1940, Lovas mintás díszdoboz, vésett mintás bronz, kopással, lábak nélkül, 13x10 cm
1
12400.

cca 1940, Lovas mintás díszdoboz, vésett mintás bronz, kopással, lábak nélkül, 13x10 cm

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
2
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment