Antique Number of items: 184
3277736
12365
480
4200
Antique
cca 1900 Melki apátság látképe, gyöngyház berakásos fotónyomat, fakeretben, 18x30 cm
4 200 HUF
3278781
12366
480
15000
Antique
Bednay Dezső (1923-2013): Kompozíció. Tűzzománc, fémlemez, jelzett, fakeretben, 24×11,5 cm
15 000 HUF
3282080
12367
480
Antique
Villeroy & Boch Dresden ezüstözött alpakka tortatál, fajansz betéttel, faág fogókkal, jelzett, h: 37 cm
8 000 HUF
3281923
12368
480
Antique
Calcorex mechanikus kalkulátor. cca 1955, Jugoszlávia, TRS Zagreb Számítógépgyár, kopással, 34x14 cm /// Calcorex mechanical calculator. Approx. 1955, Yugoslavia, TRS Zagreb Computer Factory, with wear, 34x14 cm.
8 000 HUF
3242705
12369
480
Antique
Leveles kínáló tál ca 1900.Réz, 23x30x15 cm
5 000 HUF
3242694
12370
480
Antique
Szecessziós ón kínáló tál. ca 1900. 41x24 cm
20 000 HUF
2948980
12371
480
Antique
18 000 HUF
3239614
12372
480
Antique
Díszes háromágú gyertyatartó pár, ónix elemmel, m: 31 cm
16 000 HUF
2810135
12373
480
22000
Antique
Antik óriáskígyóbőr, kopásokkal, 430x45 cm
22 000 HUF
3183940
12374
480
Antique
16 000 HUF
2810181
12375
480
Antique
Kecske szőrme, kis kopásokkal, 126x80 cm
9 000 HUF
3037834
12376
480
Antique
20 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house