Antique

Number of items: 184

cca 1900 Melki apátság látképe, gyöngyház berakásos fotónyomat, fakeretben, 18x30 cm
12365.

4 200 HUF
11,38
13,13

Bednay Dezső (1923-2013): Kompozíció. Tűzzománc, fémlemez, jelzett, fakeretben, 24×11,5 cm
12366.

15 000 HUF
40,65
46,88

Villeroy & Boch Dresden ezüstözött alpakka tortatál, fajansz betéttel, faág fogókkal, jelzett, h: 37 cm
12367.

8 000 HUF
9

Calcorex mechanikus kalkulátor. cca 1955, Jugoszlávia, TRS Zagreb Számítógépgyár, kopással, 34x14 cm /// Calcorex mechanical calculator. Approx. 1955, Yugoslavia, TRS Zagreb Computer Factory, with wear, 34x14 cm.
12368.

8 000 HUF

Leveles kínáló tál ca 1900.Réz, 23x30x15 cm
12369.

5 000 HUF

Szecessziós ón kínáló tál. ca 1900. 41x24 cm
12370.

20 000 HUF
54,20
62,50

12371.

18 000 HUF
48,78
56,25

Díszes háromágú gyertyatartó pár, ónix elemmel, m: 31 cm
12372.

16 000 HUF
43,36
50,00

Antik óriáskígyóbőr, kopásokkal, 430x45 cm
12373.

22 000 HUF
59,62
68,75

12374.

16 000 HUF
43,36
50,00

Kecske szőrme, kis kopásokkal, 126x80 cm
12375.

9 000 HUF
24,39
28,13

12376.

20 000 HUF
54,20
62,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF