19033.
Closed 479. Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
Szeged. Szerk.: Kiss Ferenc, Tonelli Sándor, Sz. Szigethy Vilmos. Sajtó alá rendezte: Ladányi Miksa és Balázs Géza. Somogyi Szilveszter polgármester előszavával. Magyar Városok Monográfiája. Szerk.: Héjj Imre. Bp., 1927, Magyar Városok Monográfiája (Wodianer F. és Fiai-ny.), 4 sztl. lev.+ 422+(2) p. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülső borítón Szeged dombornyomott címerével, kissé viseltes, kopottas borítóval.