Watches Number of items: 97
3213368
12903
479
600000
Watches
Jaeger Le Coultre Atmos asztali óra 528-8 szerkezettel 1963-ból. Aranyozott tok, üveg oldalakkal. Az óraszerkezet felhúzást nem igényel. A szerkezet hátán található tartály klóretán gázt, egy membránt és egy spirálrugót tartalmaz. A gáz a hőmérséklet legapróbb változására tágul vagy szűkül, ezzel mozgatva a membránt. 1 Celsius-fok hőmérséklet-változás hatására a szerkezet 48 órányi járástartalékot képez . Szerkezetszám; 209284 Működő szép állapotban szervíz igazolással. 163358 240x200x170 mm
600 000 HUF
3203536
12904
479
40000
Watches
18 darabos Heritage Collection mechanikus zsebóra gyűjtemény. 18 doboz, hozzá leírásokkal, valamint 2 db, fa és bársonnyal bevont óra tartó rekesszel.
40 000 HUF
3134132
12905
479
140000
Watches
Mido Multifort big date automata férfi karóra M0054301603181 42mm acél tok acél csat. Eredeti dobozában, garanciális, 2023. decemberében vásárolt, blokkal, leírással, hibátlan állapotban.
140 000 HUF
3167349
12906
479
95000
Watches
95 000 HUF
3189788
12907
479
24000
Watches
Gustav Becker cca 1852-1877 utazó ébresztő óra ingajáratos. Működik m: 15 cm
24 000 HUF
2981322
12908
479
Watches
Jantar retro kvarc óra. Fa és műanyag 25x25 cm
2 000 HUF
3057591
12909
479
28000
Watches
Gübelin asztali óra .kvarc szerkezettel. műkő testtel
28 000 HUF
3090587
12910
479
Watches
Üveg falióra, jelzett, hibátlan, 32x16 cm
3 000 HUF
3116631
12911
479
Watches
Antik falióra, hiányokkal, sérüléssel, 43x26x15 cm
5 000 HUF
3222623
12912
479
Watches
Art deco asztali óra, nem működik, 16x9 cm
3 000 HUF
3230878
12914
479
Watches
Zacskónyi vegyes óra és óraalkatrész
4 000 HUF
3226820
12916
479
Watches
Felesütős óraszerkezet és néhány óra alkatrész, javításra
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house