https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 138

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Ülő női akt, faragott fa szobor, alján jelzett, m: 24,5 cm
1
12885.

Ülő női akt, faragott fa szobor, alján jelzett, m: 24,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Természetjáró, faragott fa szobor, alján jelzett, m: 32 cm
1
12886.

Természetjáró, faragott fa szobor, alján jelzett, m: 32 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Illár Erzsébet (1940-): Lányka. Terrakotta szobor, jelzett m: 37 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
1
12887.

Illár Erzsébet (1940-): Lányka. Terrakotta szobor, jelzett m: 37 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Vasöntő munkás. Fém szobor márvány talapzaton, m: 26,5 cm
1
12888.

Vasöntő munkás. Fém szobor márvány talapzaton, m: 26,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Thus jelzéssel: Schiller. Bronz, talapzaton, m: 12,5 cm
1
12889.

Thus jelzéssel: Schiller. Bronz, talapzaton, m: 12,5 cm

 
Sold
Starting price:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Number of bids:
4
 
Ferdinand Preiss után: Táncoslány. Patinázott bronz szobor márvány talpazaton, jelzett, m: 32 cm
1
12890.

Ferdinand Preiss után: Táncoslány. Patinázott bronz szobor márvány talpazaton, jelzett, m: 32 cm

 
Sold
Starting price:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Number of bids:
1
 
gorilla kicsinyével fém szobor, m: 7 cm
1
12891.

gorilla kicsinyével fém szobor, m: 7 cm

 
Sold
Starting price:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Number of bids:
1
 
Kalazanci Szent József szobra. Bronzírozott ón, jelzett, kopással, m: 11 cm
1
12892.

Kalazanci Szent József szobra. Bronzírozott ón, jelzett, kopással, m: 11 cm

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
2 db Lovas, díjugratás ábrázoló bronz öntvény plasztikus fali dísz, Jelzés nélkül 39x24 cm Asztali kitámasztóval Magyarország XIX. sz.
1
12893.

2 db Lovas, díjugratás ábrázoló bronz öntvény plasztikus fali dísz, Jelzés nélkül 39x24 cm Asztali kitámasztóval Magyarország XIX. sz.

 
The item is not available
Starting price:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Number of bids:
0
 
Konyorcsik János (1926-) Zsuzsanna és a vének. Bronz plasztika, fa lapon, jelzett, 23x17 cm, 30x24 cm
1
12894.

Konyorcsik János (1926-) Zsuzsanna és a vének. Bronz plasztika, fa lapon, jelzett, 23x17 cm, 30x24 cm

 
Sold
Starting price:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Number of bids:
2
 
Egyiptomi stílusú csont faragás, m: 17 cm
1
12895.

Egyiptomi stílusú csont faragás, m: 17 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
Kenyai besmo faragott fa figura / szobor, 22 cm
1
12896.

Kenyai besmo faragott fa figura / szobor, 22 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment