17477.
Closed 479. Online auction
Music, Musical notes, Instruments
3 600 HUF
9,76 EUR, 11,25 USD
Mayar Kalliopé. 202 egy, két 's három szólamú egyházi és világi énekek szemelvények gyűjteménye középiskolai 's magán használatra. Szerk.: Deák Gerő ev. ref. kuntanodai rendes tanár és Makai Jenő ev. ref. kántor tanító. Szászváros, 1888, Szerzői, (Wien, Jos. Eberle-ny.),135+IV+1 p. Félvászon-kötés, restaurált borítóval és néhány lapon apróbb restaurációval.