Military

Number of items: 170

1939. július 30. A Magyar Újság képes melléklete, rajta a Nemzeti Front, 4p
17141.

10 000 HUF

cca 1920-1930 rövidi Maxon Lajos m. kir. tábornok névjegykártyája (1921-ben a Nemzeti Hadsereg Pécset szerb uralom alól felszabadító csapatainak egyik parancsnoka), 10x6 cm
17143.

3 000 HUF

1919 Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, díszlettervező, labdarúgó, a magyar válogatott edzője pecséttel jelzett fotója, a Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) hadifogoly tárborban tartott osztrák színházi előadás (Szép Heléna);. feliratozott / Austrian play in the Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) Japanese-Russian POW (prisoner of war) camp. photo 13x7 cm
17144.

5 000 HUF

1914-1917 Zeke Gyula egészségügyi főhadnagy, katonai kórház felügyelő által vezetett sebészeti kórtörténeti jegyzőkönyv. Benne név, kór, a műtét napja, a műtét neve, és a műtő nevével, összesen 440 műtéttel. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, néhány kijáró lappal, foltos lapokkal, 21 sztl. lev.
17145.

8 000 HUF

szentpéteri Nyárády Jenő (1892-1943) m. kir. ezredes halálozási értesítője, szobrának két fotója, életrajza, névjegykártyája
17146.

4 000 HUF

1904-1905, Orosz-japán háború, Japán lakkozott katonai szakés csésze, minimális kopással, d: 10 cm
17147.

6 000 HUF

1902 Diósgyőr várrom és Hámori tó biciklis katonákkal. Feliratozott karton két oldalán fotóval 21x18 cm
17148.

2 000 HUF

17149.

3 200 HUF
8,67
10,00

1898 Verordnungsblatt für das k.u.k. Heer. No 28. 314-344p. (A közös hadsereg rendeleti közlönye) ragasztott gerinccel
17150.

500 HUF
1,36
1,56

K. u. K., 1855 M vállzsinór (ezüstözött paszományból, valószínűleg átalakított huszárkötéssel) / k.u.k. military shoulder belt
17151.

32 000 HUF
86,72
100,00

Retro katonai kulacs, m: 15 cm
17152.

1 400 HUF

Veszteség lajstrom az elesettekről, 1914.14./.9., a Monarchia összes nyelvén.
17153.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF