Military Number of items: 170
3252859
17141
479
Military
1939. július 30. A Magyar Újság képes melléklete, rajta a Nemzeti Front, 4p
10 000 HUF
3253148
17143
479
Military
cca 1920-1930 rövidi Maxon Lajos m. kir. tábornok névjegykártyája (1921-ben a Nemzeti Hadsereg Pécset szerb uralom alól felszabadító csapatainak egyik parancsnoka), 10x6 cm
3 000 HUF
3236461
17144
479
Military
1919 Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, díszlettervező, labdarúgó, a magyar válogatott edzője pecséttel jelzett fotója, a Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) hadifogoly tárborban tartott osztrák színházi előadás (Szép Heléna);. feliratozott / Austrian play in the Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) Japanese-Russian POW (prisoner of war) camp. photo 13x7 cm
5 000 HUF
3242386
17145
479
Military
1914-1917 Zeke Gyula egészségügyi főhadnagy, katonai kórház felügyelő által vezetett sebészeti kórtörténeti jegyzőkönyv. Benne név, kór, a műtét napja, a műtét neve, és a műtő nevével, összesen 440 műtéttel. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, néhány kijáró lappal, foltos lapokkal, 21 sztl. lev.
8 000 HUF
3244616
17146
479
Military
szentpéteri Nyárády Jenő (1892-1943) m. kir. ezredes halálozási értesítője, szobrának két fotója, életrajza, névjegykártyája
4 000 HUF
3230864
17147
479
Military
1904-1905, Orosz-japán háború, Japán lakkozott katonai szakés csésze, minimális kopással, d: 10 cm
6 000 HUF
3192825
17148
479
Military
1902 Diósgyőr várrom és Hámori tó biciklis katonákkal. Feliratozott karton két oldalán fotóval 21x18 cm
2 000 HUF
3125795
17149
479
3200
Military
3 200 HUF
3174227
17150
479
500
Military
1898 Verordnungsblatt für das k.u.k. Heer. No 28. 314-344p. (A közös hadsereg rendeleti közlönye) ragasztott gerinccel 2879503
17151
479
32000
Military
K. u. K., 1855 M vállzsinór (ezüstözött paszományból, valószínűleg átalakított huszárkötéssel) / k.u.k. military shoulder belt
32 000 HUF
3208710
17152
479
Military
Retro katonai kulacs, m: 15 cm
1 400 HUF
3177159
17153
479
Military
Veszteség lajstrom az elesettekről, 1914.14./.9., a Monarchia összes nyelvén.
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house