Military Number of items: 170
3271334
17105
479
15000
Military
cca 1940 Egy pár katonai bőr csizma, sámfával 36 cm, (50 cm)
15 000 HUF
3270079
17106
479
15000
Military
cca 1940 6x30-as honvédségi távcső eredeti tokkal, szűrőkkel, jó állapotban, lekaparva a felirat
15 000 HUF
3271499
17107
479
Military
cca 1920 Nagy méretű katonai fotó ,kartonon, sérülésekkel 52x39 cm
1 600 HUF
3269874
17108
479
Military
Régi katonai kulacs 24 cm
3 000 HUF
3269516
17109
479
Military
cca 1930 Katonai gombok, benne katonaorvosi is
6 000 HUF
3267940
17110
479
Military
Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, császárfa levéllel és kalligráfiával díszítve, sérült, d: 8 cm
1 000 HUF
3267941
17111
479
Military
Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, csillaggal és kalligráfiával díszítve, sérült, d: 8 cm
1 000 HUF
3267942
17112
479
Military
Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, kalligrafikus szöveget tartó sassal díszítve, sérült, d: 8 cm
1 000 HUF
3267943
17113
479
Military
Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, kalligráfiával és stilizált szirommintákkal díszítve, hibátlan, d: 8 cm
3 000 HUF
3267944
17114
479
Military
Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, kettős zászlóval és kalligrafikus díszítéssel, minimális kopással, d: 7,5 cm
4 000 HUF
3267945
17115
479
Military
Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, kalligráfiával és ritka rügyező császárfalevél díszítéssel, minimális kopással, d: 7,5 cm
6 000 HUF
3267946
17116
479
Military
Japán porcelán katonai lakkozott tálca. cca 1940-1944, a második világháborús Japán klasszikus szimbólumaival díszítve, némi elválással, kis kopással, 23x23 cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house