Advertisement

Number of items: 261

6 db MALÉV fedélzeti üveg pohár. 5 cm
16799.

4 000 HUF

Kb 80 db italcímke, nagyrészt sörcímke, külföldiek, albumban
16800.

2 400 HUF

cca 1910 "Adria merített" borítékok eredeti litho grafikás csomagolásban
16801.

800 HUF

cca 1900-1940 Nagy reklám tétel, főleg fejléces számlák, reklám nyomtatványok, kb 70 db
16802.

7 000 HUF
18,97
21,88
11

cca 1980 ORWO film reklámos mechanikus fali naptár, magyar nyelvű, forgatható feliratokkal. Műanyag, szép állapotban 32x40 cm
16803.

6 000 HUF

Mini szappan gyűjtemény
16804.

Mini szappan gyűjtemény

3 000 HUF

Duralex ezüstözött francia vajszervírozó, üvegbetéttel, "Hotel de Paris Monte Carlo" felirattal, kopással, m: 11,5 cm
16805.

2 800 HUF

Cca 1930-1940. "Autocar-kirándulások a Grossglockner magasalpesi műúton át Zell am See-be. Színes leporelló reklámnyomtatvány, teljes mérete: 235x430 mm. A kihajtott nyomtatvány egyik oldalán a hegyvonulat és autóút színes madártávlati képe; alatta a képen látható számokhoz tartozó szöveges magyarázat. A hátoldalon a 6 napos társasutazás részletes úti programja és feltételei.
16806.

1 800 HUF

Cca 1980. "Kár lenne nélkülünk, biztonságosabb velünk". Az Állami Biztosító fényképes retro reklámnyomtatványa, kihajtva Magyarország térképével, hátoldalán fényképekkel. Teljes mérete: 480x660 mm.
16807.

3 000 HUF

Érd, 1934. Gróf Károlyi Imre: Érd-parkváros parcellázásának ismertetése. Fényképekkel és térképvázlattal illusztrált leporelló, parcellázási reklámnyomtatvány. Az 1920-as évek második felét követően a Károlyi család (gróf Károlyi Imre és fia, Gyula) fokozatosan felparcellázták több mint 3 ezer holdnyi itteni - jórészt erdőből és gyümölcsösből álló - birtokrészüket. A viszonylagos olcsó telekárak és a közeli munkahelyekre való bejárás lehetősége miatt később az ország minden részéből érkeztek betelepülők. A kezdeti üdülőtelepből hamarosan a főváros környéki agglomeráció legnagyobb települése, "Közép-Európa legnagyobb falva" jött létre. Az első levél tetején apró sérülés, de összességében jó állapotú nyomtatvány, teljes mérete: 220x480 mm.
16808.

3 000 HUF

cca 1960/70 sokdarabos borotvapenge tétel.
16809.

1 800 HUF

cca 1900-1940 Kb 100 db céges fejléces számla, levélpapír, benne néhány meghívó és egyéb nyomtatvány is.
16810.

9 000 HUF
24,39
28,13
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF