Advertisement Number of items: 261
3270634
16727
479
Advertisement
Stühmer bonbon, régi Mikulásos csokipapír, kissé viseltes, sérült, két darabban, 28x18,5 cm és 7,5x21 cm
1 600 HUF
3271791
16728
479
Advertisement
cca 1900 Oszt. Magyar Fairbanks társaság Mérleg és gépgyár képes mérleg katalógusa litho címlappal. Hajtva 80 p.
10 000 HUF
3271796
16729
479
Advertisement
1885 Walser Ferenc Budapest vízművi osztály. Képes termék katalógus 72p.
10 000 HUF
3271798
16730
479
Advertisement
cca 1890 Képes toronyóra katalógus. Joh. Mannhardt. 44p. Egészoldalas és kihajtható illusztrációkkal 44 p.
4 000 HUF
3246876
16731
479
4800
Advertisement
Angol cigaretta-gyűjtőképek, 48 db-os komplett sorozat (kutyák), albumlapokon / English cigarette collectible pictures, complete series of 48 (Dogs), in album sheets
4 800 HUF
3246869
16732
479
Advertisement
Wills's Cigarettes angol cigaretta-gyűjtőképek, 50 db-os komplett sorozat (hajójelvények), albumlapokon / English cigarette collectible pictures, complete series of 50 (Ships' Badges), in album sheets
5 000 HUF
3246861
16733
479
Advertisement
5 000 HUF
3269731
16734
479
Advertisement
1950 Nagy Pál ("Davaj") Áruszállító, Küldönc- és boyvállalat reklámlapja
1 000 HUF
3268465
16735
479
Advertisement
Walla József Cementárugyár Részvénytársaság Budapest termékkatalógusa
18 000 HUF
3268521
16736
479
24000
Advertisement
1929 Eternola beszélőgépek árjegyzéke, Eternola Mechanikai Részvénytársaság, Beszélőgépek és Hanglemezek Gyára, illusztrált termékkatalógus
24 000 HUF
3268650
16737
479
Advertisement
Zwack J. és Társai Likőrgyár Budapest fejléces borítékja
4 000 HUF
3272405
16738
479
Advertisement
El Producto 5 Atlas, régi szívaros doboz, 3 db szivarral.
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house