Number of items: 394
3257967
11721
478
Rosenthal "Aladdin és a csodalámpa" sorozat, IX. Tervező: Bjorn Wiinblad. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 16,5 cm
3 000 HUF
3257968
11722
478
1990 Lilien dísztányér, Gustav Klimt: Die Erwartung című festményének reprodukciójával, jelzett, d: 22 cm
3 000 HUF
3257969
11723
478
1990 Lilien dísztányér, Gustav Klimt: A csók című festményének reprodukciójával, jelzett, d: 22 cm
3 000 HUF
3257970
11724
478
1990 Lilien dísztányér, Gustav Klimt: Portrait of Adele Bloch-Bauer című festményének reprodukciójával, jelzett, d: 22 cm
3 000 HUF
3259650
11725
478
Nagy méretű kos figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan sz: 29 cm, m: 28 cm
3 000 HUF
3259651
11726
478
Rokokó virágos figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 29 cm,
3 000 HUF
3261196
11727
478
Új-Tátrafüred emlékbögre, oldalán repedésvonallal, m: 8 cm
2 000 HUF
3261211
11728
478
Gránit emlékbögre, a Királyi vár ábrázolásával, jelzett, sérült, m: 9,5 cm
1 000 HUF
3259621
11729
478
Drasche Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
3 000 HUF
3259643
11730
478
APRO legyezős lány. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 16 cm
2 400 HUF
3166692
11731
478
Delft stílusú gyermekpár. Jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
1 200 HUF
3166716
11732
478
Drasche porcelán falilámpa, jelzett, kopással, 26x21 cm
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m