Number of items: 381

20620.

6 000 HUF

12 darabos DEDIKÁLT könyv gyűjtemény: Tárkányi Imre, Keszei István, Bakó Mária, Tárkányi Imre, Zenker Katalin, Bay Gyula, Sívó Emil, Borsa Miklós és mások művei
20621.

6 000 HUF

20622.

6 000 HUF

A "Hangya" Termelő-Értékesítő és Fogyasztási Szövetkezet, a Magyar Gazdaszövetség szövetkezeti központja első 25 éve. Bp., 1923, "Hangya", 144+(2)+228 p. + 4 t. (két duplaoldalas) + 1 (kihajtható táblázat) t. Egyetlen kiadás. Gazdag szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
20623.

6 000 HUF

Vegyes régi iskolai tankönyv tétel, 4 db:   Dékány Mihály: Természetrajz. Bp., 1915, Szent-István-Társulat,148 p.+7 t. Szövegközti illusztrációkkal és színes képtáblákkal illusztrált. 4. kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal és bejegyzésekkel.   Természetrajz/Számolás és mérés/Föld- és néprajz az V. osztály számára. Bp., 1947., Vallás és Közoktatásügyi Miniszter. Kiadói papírkötés.
20624.

5 000 HUF

Ezernyolczszáz negyvennyolcz. Az 1848/49-iki magyar szabadságharcz története képekben. Szerk.: Jókai Mór, Bródy Sándor, Rákosi Viktor. Bp., [1998], Kossuth. Az 1898. évi Révai-kiadás reprint kiadása. Kísérőtanulmánnyal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kartontokban, jó állapotban.
20625.

5 000 HUF

20626.

900 HUF
2,44
2,81

20627.

2 200 HUF
5,96
6,88

Közhasznú esmeretek tára a Conversations-Lexicon szerént Magyarországra alkalmaztatva. XII. kötet. Pest, 1834, Wigand Ottó. Félbőr kötés, kopottas állapotban.
20628.

4 000 HUF

Novitzky N. László: Egyesült erővel. A Magyar Könyvnyomdászok ötvenévi szakszervezeti tevékenységének története. Bp., Világosság. Félvászon kötés, kopottas állapotban, egy kötet.
20629.

4 000 HUF

Pesti János (szerk.): Az ördögszántotta hegy. Baranyai mondák, hiedelmek és történetek. Pécs, 2002, Alexandra. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20630.

4 800 HUF
13,01
15,00

20631.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF