20136.
Closed 478. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Cholnoky Jenő: A tenger. Bp., 1931, Singer és Wolfner. Kiadói kopott félvászon-kötés, kopott borítóval.