https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Budapest 150

Number of items: 15

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Kopp Jenő: A háromszáz éves pesti Papnövelde. Budapest, 1948. Központi Papnevelő Intézet (Stephaneum ny.) 35 + [1] p. + 36 (LXXII) t. (fényképek). Folio. A borítót Jeges Ernő tervezte. Fűzve, illusztrált kiadói papírborítóban, szép példány.
1
18067.

Kopp Jenő: A háromszáz éves pesti Papnövelde. Budapest, 1948. Központi Papnevelő Intézet (Stephaneum ny.) 35 + [1] p. + 36 (LXXII) t. (fényképek). Folio. A borítót Jeges Ernő tervezte. Fűzve, illusztrált kiadói papírborítóban, szép példány.

 
The item is not available
Starting price:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Number of bids:
0
 
A Duna és Pest látképe a Budai Várból. Színezett fametszet, XIX. sz. vége körül, jelzés nélkül, a lap sarkai sérültek, 19,5x31 cm
1
18068.

A Duna és Pest látképe a Budai Várból. Színezett fametszet, XIX. sz. vége körül, jelzés nélkül, a lap sarkai sérültek, 19,5x31 cm

 
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Number of bids:
0
 
Marczevicz Erzsébet A pesti Ferenciek-terének kútpályázata. Adatok a pesti szobrászat történetéhez a XIX. század elején. 10 képes ábrával. Budapest, 1931. Sárkány-Nyomda Rt. 59 + [1] p. + 10 t. (fényképek). Egyetlen kiadás. Marczevicz Erzsébet dolgozata a német befolyás szorításából kitörő XIX. század eleji szobrászat pesti törekvéseinek keretébe ágyazza értekezését. A felállítandó díszkút helyét a város akkor legszebbnek tartott terén, a Ferenciek terén jelölték ki. (A Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Művészettörténeti és Keresztényrégészeti Intézetének dolgozatai 12.) Fűzve, kiadói borítóban. Felvágatlan, szép példány.
1
18069.

Marczevicz Erzsébet A pesti Ferenciek-terének kútpályázata. Adatok a pesti szobrászat történetéhez a XIX. század elején. 10 képes ábrával. Budapest, 1931. Sárkány-Nyomda Rt. 59 + [1] p. + 10 t. (fényképek). Egyetlen kiadás. Marczevicz Erzsébet dolgozata a német befolyás szorításából kitörő XIX. század eleji szobrászat pesti törekvéseinek keretébe ágyazza értekezését. A felállítandó díszkút helyét a város akkor legszebbnek tartott terén, a Ferenciek terén jelölték ki. (A Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Művészettörténeti és Keresztényrégészeti Intézetének dolgozatai 12.) Fűzve, kiadói borítóban. Felvágatlan, szép példány.

 
Sold
Starting price:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment