19216.
Closed 476. Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Kelemen Aurél: A modern lawn tennis sport. Bp., 1925, Szerző. Kiadói papírkötés, sérült gerinc (ragasztott), sérült címlap, kopottas állapotban.