Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 64

Kress D. H.: Egészség és jólét hogyan élhető el? Bp.,én.,"Élet és Egészség." 2. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy lap szélén szöveget nem érintő kis hiánnyal, foltos lapokkal.
20385.

1 600 HUF

Dr. Dezső István: Egy sebész naplója 1961-1992. Bp., 2007, magánkiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kijáró képtáblákkal. + A szerző, Dr. Dezső István 2 autográf képeslapja, borítékokkal.
20386.

1 600 HUF

Strassnitzki, Schultz von,: Handbuch der besondern und allgemeinen Arithmetik für Praktiker zunächst für das Selbststudium gemeinverständlich abgefaßt. Wien, 1848. Carl Gerold, 584 p + 48t. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben
20387.

5 000 HUF

Strassnitzki, Schultz von,: Handbuch der Geometrie für Praktiker gemeinverständlich zunächst für das Selbststudium abgefaßt. Wien, 1850. Carl Gerold, 748p. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben
20388.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF