20380.
Closed 476. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
500 HUF
1,36 EUR, 1,56 USD
Természetrajz a katolikus általános iskolák VI. osztálya számára. Szerk.: Szent István-Társulat. Bp., 1947, Szent István-Társulat. Átkötött kopott félvászon-kötésben.