20346.
Closed 476. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Kovács Izsó: Hemopatia. A vérgyógyítás és eredményei. Bp., 1910, Nap, 128 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.