20339.
Closed 476. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Dr. Huzella Tivadar: Általános biologia - Az orvostudomány alapjai az élettudományban. Bp., 1933, Magyar Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, előzéklap, címlap és néhány további lap kissé foltos, egy lapon szöveget nem érintő hiánnyal.