13698.
Closed 476. Online auction
Historical documents, manuscripts
4 800 HUF
13,01 EUR, 15,00 USD
1961 A századik százalék. Írták: Galabárdi Zoltán és Markos Miklós. Rendező: Bán Frigyes. Technikai forgatókönyv, gépirat. Egészvászon-kötésben, a borítón némi kopással, (1)+VII+190 p. Készült 120 példányban.