13634.
Closed 476. Online auction
Historical documents, manuscripts
17 000 HUF
46,07 EUR, 53,13 USD
1833 Gewählte characteristiche Anecdoten-Lese [...] gesammelt von Joseph v. Rauch ö. k. k. Hauptmann. Fünfter Theil. Kézzel írt, német nyelvű anekdota-gyűjtemény, több mint 350 beírt oldal, beragasztott korabeli illusztrációkkal (rézmetszetek). Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban.