Number of items: 427
3195493
11838
474
2200
Satsuma 2 darab tálka, jelzett, kézzel festett, d: 11 cm
2 200 HUF
3195507
11839
474
Antik olasz virágcsokor mintás fajansz dísztányér, cca 1900, mázhibákkal, d: 23,5 cm
1 800 HUF
3195524
11840
474
Habán stílusú régi fajansz dísztányér, szerelmeseket ábrázoló díszítéssel, kopással, d: 26 cm
2 000 HUF
3179740
11841
474
Julien Rörstrand 4 darab dísztányér, 1978-1980, eredeti dobozokban.
1 600 HUF
3215362
11842
474
Royal Porzellan fehérmázas váza, jelzett, m: 12,5 cm
2 000 HUF
3215361
11843
474
3200
Ülő női akt. Fehérmázas porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m: 14,5 cm
3 200 HUF
3215458
11844
474
Jiesia vékonyporcelán váza. Jelzett, hibátlan, m: 18 cm
1 800 HUF
3215906
11845
474
Royal Dux cipőpucoló lányka. Kézzel festett, jelzett, alján kis lepattanással 14 cm
3 000 HUF
3215264
11846
474
cca 1930 Lagenthal bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 10 cm
3 000 HUF
3214738
11847
474
Arzberg vintage teás kanna, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
2 000 HUF
3215266
11848
474
Rosenthal Elite, tálka, jelzett, kis kopással, d: 10,5 cm
3 000 HUF
3216288
11849
474
Jelzett kínai váza, m: 20,5 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m