Jewellery and precious metal items

Number of items: 130

Ezüst (Ag) egy személyes evőeszköz készlet, ezüst késbakkal. Nettó 167g + ezüst nyelű kés
22074.

24 000 HUF
65,04
75,00

22075.

55 000 HUF
149,05
171,88

1921, London, Charles & Richard Comyns ezüst (Ag) tejkiöntő. Jelzett, mesterjegyes, m: 10 cm, nettó: 355g
22076.

80 000 HUF
216,80
250,00

Ezüst (Ag) tárca, belül aranyozással, jelzett, bruttó: 198g
22077.

38 000 HUF
102,98
118,75

Keresztelő evőeszköz készlet. Ezüst (Ag), Dianás jelzéssel, mesterjeggyel, díszdobozban. nettó 103 g
22079.

19 000 HUF
51,49
59,38

Ezüst (Ag) gyűrűk, nyaklánc, karlánc, jelzett, bruttó: 25,5 g
22080.

5 500 HUF
14,91
17,19
20

Ezüst(Ag) tejkiöntő, jelzett, m: 8,5 cm, nettó: 188 g
22081.

36 000 HUF
97,56
112,50

22082.

60 000 HUF
162,60
187,50

22083.

55 000 HUF
149,05
171,88

22084.

120 000 HUF
325,20
375,00

22085.

180 000 HUF
487,80
562,50

22086.

110 000 HUF
298,10
343,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF