Jewellery and precious metal items

Number of items: 130

Arany (Au) 14K mandzsettagomb-pár, jelzett, 3,3×1,2 cm, nettó: 10,5 g
22062.

200 000 HUF
542,01
625,00

Arany (Au) 14K szív alakú képtartó medál, jelzett, 2×2,5 cm, nettó: 2,8 g
22063.

55 000 HUF
149,05
171,88

Arany (Au) 14K magyar címer medál, jelzett, 2,2×1 cm, nettó: 1 g
22064.

20 000 HUF
54,20
62,50

Arany (Au) 14K fantáziamintás karkötő, jelzett, h: 17 cm, nettó: 5,9 g
22065.

120 000 HUF
325,20
375,00

Ezüst(Ag) 2 db jegygyűrű, jelzett, méret: 54, 56, nettó: 4,9 g
22066.

2 200 HUF
5,96
6,88

14K arany (Au) karkötő, 20 cm, 46,6 g
22067.

650 000 HUF
1 761,52
2 031,25

Arany (Au/14k) régi csiszolású gyémánttal ékített gyűrű, cca. 0,8ct, jelzés nélkül, m: 54, bruttó: 2,6g
22068.

150 000 HUF
406,50
468,75

Gyémánt 0,66ct rózsaszín, vegyes csiszolással I2 4,76x4,67x3,27 mm tanúsítvánnyal
22069.

150 000 HUF
406,50
468,75

Art deco ezüst (Ag) mokkás készlet 6 db csésze, aljjal., Magyar, XX. sz. eleje. SM mesterjeggyel Dianás jelzéssel, üveg betét nélkül 856g d: 11 cm
22070.

180 000 HUF
487,80
562,50

Szőlőmintás, áttört kínáló tál ezüst (Ag), Magyar, XX. sz. eleje. RT mesterjeggyel Dianás jelzéssel, 290 g 29x23 cm
22071.

65 000 HUF
176,15
203,13

2 darab kristály váza, ezüst (Ag) talppal, egyik darab deformált, sérült. Jelzett, m: 18,5-23 cm
22072.

6 000 HUF

Ezüst (Ag) egy személyes evőeszköz készlet, ezüst késbakkal. Nettó 167g + ezüst nyelű kés
22073.

24 000 HUF
65,04
75,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF