19111.
Closed 474. Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Barátosi Balogh Benedek: Dai Nippon. Kelet csodái. Bp.,(1906), Magyar Kereskedelmi Közlöny. Második.kiadás. Kiadói sérült, kopott egészvászon kötés,