Number of items: 463

21557.

1 600 HUF

21558.

1 600 HUF

21559.

1 000 HUF

Abulkászim Manszúr Firdauszí: Királyok könyve. [Sáhnáme]. Ford.: Devecseri Gábor. Bp., 1979, Magyar Helikon. Kiadói műbőr-kötés, részben kissé fakó borítóval, kiadói papír védőborítóban. Számozott (1282./2000) példány.
21560.

1 600 HUF

Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. Szerk.: Dr. Mikes Lajos. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal, könyvdíszekkel illusztrálva. A borító illusztrációja Falus Elek munkája. Kiadói egészvászon-kötés, erősen kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
21561.

1 800 HUF

21562.

1 000 HUF

M. Prawdin: Őrül Johanna. Történeti regény. Korok és Hősök regényei. Balla Antal bevezető tanulmányával. Ford.: Juhász Vilmos. Bp., 1939, Dante. Kiadói papírkötés, foltos, javított, kopott, kissé szakadozott kiadói papír védőborítóban.
21563.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF