Books: Other rarities Number of items: 463
3198508
21304
474
A Bölcs Esopusnak és másoknak fabulái és oktató beszédei, valamint azoknak értelme melly fabulákat egybeszerzette és Kolosvárott anno MDLXVI. kiadta Heltai Gáspár, most pedig a mai kegyes olvasónak átírta és átnyujtja Keleti Arthur. Békéscsaba, 1948, Tevan-ny., 147+5 p. 2. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
1 600 HUF
3197289
21305
474
Hont Ferenc: A színjáték. (Tanulmány.) Buday György színpadterveivel. Szeged, 1932., Délmagyarország, 54+2 p.+ 3 t. Átkötött egészvászon-kötésben, bekötött papírborítókkal.
2 000 HUF
3171662
21306
474
Kertész Erzsébet: Bettina három élete. A szerző által DEDIKÁLT példány! Zsoldos Vera rajzaival. Bp., 1981., Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
3220402
21307
474
Kozák Csaba: Köret. A szerző, Kozák Csaba által Trunkó Barnabás (1948-) humorista, író, dramaturg, forgatókönyvíró részére DEDIKÁLT példány! Bp., 2010, Hanga. Kiadói papírkötés,
1 600 HUF
3220295
21308
474
Csókay András: Alagút az agyban. Gondolatok, cselekedetek és csodák. DEDIKÁLT! Bp., 2004, Arcvonal Irodalmi Kávézó. Kiadói papírkötés.
1 800 HUF
3219950
21309
474
Martinovic Cvijin Kata: Viharverte sziget. DEDIKÁLT! Bp., 2010, Parnasszus. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
3220280
21310
474
Novák Valentin: Biztos fogyás. DEDIKÁLT! Bp., 2008., Pont. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
3220288
21311
474
Óhidy Petra: Izabella álma. DEDIKÁLT! hn., én., Sz. S. Kft. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
3218853
21312
474
Endrődi Sándor: Játszi órák. Gyermekversek. Bp., 1921, Athenaeum, 130+(4) p.+ 7 t. Nagy Sándorné (Kriesch Laura) egészoldalas illusztrációival. A kötéstábla Basch Árpád munkája. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, jó állapotban.
3 600 HUF
3218461
21313
474
Kosáryné Réz Lola: A rejtelmes kohó. Bp., é.n., Palladis, 195+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval.
1 000 HUF
3218697
21314
474
Matyikó Sebestyén József: Nádasok zsoltára. DEDIKÁLT! Debrecen, 1995, Ethnica. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
3 600 HUF
3221722
21315
474
Kaján Tibor: Zenit és radír. Bp., 1980, Corvina. Kaján Tibor egészoldalas karikatúráival. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house